Kullanım Şartları

www.2oyun.com sitesi üzerindeki ziyaretçi tarafından girilen tüm yazı, yorum, bağlantı ve görsellerin sorumluluğu gönderen kişiye aittir. 2oyun Sitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur. Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP'ler Kayıt altına alınmaktadır. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi İletişim sayfamızdan bize yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır.
 
2oyun web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve haberlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi ve güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.
 
İletişim
 
Herhangi bir sorun yaşarsanız, herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan 2oyun Sitesi editörlerine başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bldirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir. Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır. İletişim sayfamızdaki iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.
 
2oyun.com internet sitesini kullananlar yukarıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılırlar.